OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning, signerad RON. 1800-tal.

411611. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning, signerad RON. 1800-tal.

10 x 8 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 8 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 903