Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning, signerad RON. 1800-tal.
411611. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning, signerad RON. 1800-tal.
10 x 8 cm.
Bruks/åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
10 x 8 cm.
Bruks/åldersslitage.
Stadsauktion Sundsvall
799