CHIFFONJE, nyränessans, 1800-talets slut.

411595. CHIFFONJE, nyränessans, 1800-talets slut.

Bredd 65 cm. Djup 51 cm. Höjd 130 cm.

Brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 981