MODEST CUIXART. En ung kvinna.

4115837. MODEST CUIXART. En ung kvinna.

Litografi
Signerad och numrerad 58/200
71 x 49,5 cm.

Ytsmuts. Inramad i en paspartú. Det har inte granskats utanför ramen. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad och numrerad 58/200
71 x 49,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 223