411563. FICKUR, 4 st, T.Bolton / Brevet / Elgin / omärkt, 18-/1900-tal.
T.Bolton London - England, boett silver, nyckelur utan nyckel, diameter 55 mm.
Brevet - Schweiz, boett silver-925, diameter 48 mm.
Elgin - USA, savonette, gulddouble, diameter 50 mm.
Omärkt - England, damur, boett silver-935, diameter 32 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.