HÄNGSMYCKE MED VIT STEN, sterlingsilver, 1900-tal.

411545. HÄNGSMYCKE MED VIT STEN, sterlingsilver, 1900-tal.

Brosch, höjd 4,5 cm. Bredd 2 cm. Kedjans längd ca 48 cm
Kedja i silver "900".

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja i silver "900".

Brukslitage.

Antal besök: 539