SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 38/300 och 80/300.

411505. SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 38/300 och 80/300.

Motivens mått 40 x 61 cm.

Halkat snett. Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivens mått 40 x 61 cm.

Antal besök: 646