SKINNSOFFA, teak, 1960/70-tal.

411504. SKINNSOFFA, teak, 1960/70-tal.

Längd 195 cm. Djup 70 cm. Rygghöjd 100 cm.

Brukslitage samt klädsel med kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 410