SKRIVBORD MED KLAFF, 1950/60-tal.

411474. SKRIVBORD MED KLAFF, 1950/60-tal.

Total längd 150, bredd 60, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 709