FÅTÖLJ, Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets andra hälft.

411473. FÅTÖLJ, Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets andra hälft.

Bok. Ljusbrun klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok. Ljusbrun klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 583