MULBERRY, armband, herr, läder, storlek L.

4114689. MULBERRY, armband, herr, läder, storlek L.

Armband i brunt läder med magnet lås.
Storlek L, längd 21 cm.

Bruksskick, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek L, längd 21 cm.

Bruksskick, repor, fläckar.

Antal besök: 280