ÅNGMASKIN, trä och metall.

ÅNGMASKIN, trä och metall.
4114622. ÅNGMASKIN, trä och metall.

Etikettmärkt "Byggd av Ingemar Holmer 1980".
Höjd cirka 45 cm, cirka 30 x 15 cm.

Bruksslitage. Säljes i befintligt skick, delar kan saknas, skador kan förekomma.

Tema

Ett samlarhem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Ett samlarhem

Antal besök: 409