FICKUR, 4 st, Tavannes / Elgin / Volo / omärkt, 18-/1900-tal.

411451. FICKUR, 4 st, Tavannes / Elgin / Volo / omärkt, 18-/1900-tal.

Tavannes Watch - Schweiz, skruvlock, diameter 57 mm.
Elgin - USA, boett silver-925, diameter 57 mm.
Volo Remontoir - Schweiz, diameter 48 mm.
Omärkt, nyckelur utan nyckel, diameter 47 mm.

Slitage.
Tavannes och Elgin har defekter på urtavlan.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 231