STOLAR, 4 st, "CH-30", Hans J Wegner, Carl Hansen & Son , Odense, Danmark, 1950-60-tal.

411449. STOLAR, 4 st, "CH-30", Hans J Wegner, Carl Hansen & Son , Odense, Danmark, 1950-60-tal.

Svart klädsel. Brännmärkta.

Bruksslitage, en stol limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart klädsel. Brännmärkta.

Bruksslitage, en stol limmad.

Antal besök: 4 142