LANTHANDELSFÖREMÅL, 1800/1900-tal.

411420. LANTHANDELSFÖREMÅL, 1800/1900-tal.

Bl.a kaffekvarn, skopar, hållare för omslagspapper m.m.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 683