SPARKBIL, bemålat trä, Brio, 1900-tal.

4113743. SPARKBIL, bemålat trä, Brio, 1900-tal.

53 x 24 x 32 cm.

Slitage, skador.
En knopp ligger i lådan (Kan vara svår att få ur den).

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 24 x 32 cm.

Slitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 179