Guldring. Märkt 18K Kattfot. U8 (1946). Totalvikt 4,1 gram.

41137. Guldring. Märkt 18K Kattfot. U8 (1946). Totalvikt 4,1 gram.

Diameter 18 mm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 mm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 647