SOFFA, skinnklädsel, 2000-tal.

4113435. SOFFA, skinnklädsel, 2000-tal.

Enligt uppgifter IRE Möbler,
Längd 193, bredd 97, höjd 69 cm.

Bruksskick, tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt uppgifter IRE Möbler,

Bruksskick, tryckmärken.

Antal besök: 537