ARNE LIDQVIST. Fåglar, akvarell, signerad.

411338. ARNE LIDQVIST. Fåglar, akvarell, signerad.

49 x 23 cm.

ej examinerad ur ram.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 23 cm.

ej examinerad ur ram.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Antal besök: 2 821