HATTSTRÄCKARE. Förkromad metall. 1900-talets första hälft.

4113270. HATTSTRÄCKARE. Förkromad metall. 1900-talets första hälft.

Höjd 32, längd 41 cm.

Repor, märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Hasse Lampas samlingar: Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32, längd 41 cm.

Tema

Hasse Lampas samlingar: Del 3

Antal besök: 422