CHRISTINE SCHWARZER. Soffbord "Flower" för Swedese.

4113237. CHRISTINE SCHWARZER. Soffbord "Flower" för Swedese.

Lackerad skiva. Ben i blankkromad metall. Etikettmärkt 2008. Diameter ca 114, höjd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 285