REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi.

4112910. REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi.

Vinterlandskap. Signerad och numread 119/460 ex. 21x33 cm. Totalmått 32x42 cm.

Nedre marginal med större ljusfläck.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
09
Antal besök: 154