BRITT MARIE JÄRNSTRÖM-LINDELL. färgetsning samt collage, signerad BM.

411264. BRITT MARIE JÄRNSTRÖM-LINDELL. färgetsning samt collage, signerad BM.

ca 26 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 26 x 36 cm.

Antal besök: 2 366