Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
BRITT MARIE JÄRNSTRÖM-LINDELL. färgetsning samt collage, signerad BM.
411264. BRITT MARIE JÄRNSTRÖM-LINDELL. färgetsning samt collage, signerad BM.
ca 26 x 36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 26 x 36 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 890