DOSOR, 2 st, silver, 1800-tal.

4112359. DOSOR, 2 st, silver, 1800-tal.

Längd ca 6,5-7,5 cm.

Gravyr, lagningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 6,5-7,5 cm.

Gravyr, lagningar, bucklor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
M5
Antal besök: 309