STADSKARTOR, 2 st. Wadstena och Skeninge, 1800-tal.

411225. STADSKARTOR, 2 st. Wadstena och Skeninge, 1800-tal.

Bildmått, 36 x 44.5 cm samt 41.5 x 34.5 cm.
Daterade 1854.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterade 1854.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 970