BREVKNIV, silver och stål.

BREVKNIV, silver och stål.
4112148. BREVKNIV, silver och stål.

Längd ca 23 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 23 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 129