JULTALLRIKAR, 19 st, porslin, Kunglig dansk, Bing & Gröndahl.

411147. JULTALLRIKAR, 19 st, porslin, Kunglig dansk, Bing & Gröndahl.

Jultallrik, Kunglig dansk, 1929.
Jultallrik Kunglig dansk, 1931.
Jultallrikar 13 st, Kunglig dansk 1971-1983.
Minnestallrikar 2 st, Bing & Gröndahl.
Minnestallrik, Kunglig dansk.
Tallrik med motiv från Venedig.

Bruksslitage, jultallrik 1929 med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minnestallrik, Kunglig dansk.

Antal besök: 6 300