Massivt ekbord med låda, 19./20. ja.

4111429. Massivt ekbord med låda, 19./20. ja.

Höjd: ca 78 cm.
Längd: ca 132 cm.
Bredd: 64,5 cm.

Tung ålder och användningsslitage, inklusive repor, märken, fläckar och reparationer ovanpå. Toppen verkar slät.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 78 cm.
Längd: ca 132 cm.
Bredd: 64,5 cm.

Antal besök: 257