CYKEL, Rex ATB 7, 24".

CYKEL, Rex ATB 7, 24".
4111241. CYKEL, Rex ATB 7, 24".

Ramhöjd ca 40 cm.
7-växlad.

Slitage, skador. Punktering på båda däck. Fasttejpad flaskhållare.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramhöjd ca 40 cm.
7-växlad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 183