TRÄFIGURINER 4st, Elefant och Björnar, teak, Kay Bojesen, Danmark.

41111. TRÄFIGURINER 4st, Elefant och Björnar, teak, Kay Bojesen, Danmark.

Brännmärkta, elefantens höjd ca 12 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 821