VÄGGKLOCKA, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

411108. VÄGGKLOCKA, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

plast. Diameter ca 30 cm.

Obetydligt slitage. Kompletterad med modernt urverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

plast. Diameter ca 30 cm.

Antal besök: 3 958