OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4110920. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

daterad 77, 30x39 cm, rammått, 35x45 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 118