PILOTHJÄLM, 1980-tal, Sovjetunionen.

4110742. PILOTHJÄLM, 1980-tal, Sovjetunionen.

Möjligen flygvapnet, Märkt W3-82, 1987
Storlek ca 48.

Bruksskick, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 48.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
S46
Antal besök: 255