OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, båt vid strand, 1800-tal.

411059. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, båt vid strand, 1800-tal.

29,5 x 49,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 49,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 815