Mulberry, väska, "Mini Trout", i Scotchgrain material med reglerbar axelrem och detaljer i läder. Tillhörande dustbag. Stämplad med nummer 050690.
Höjd ca 19 cm
Bredd 25 cm
Djup 6 cm.
Nästintill oanvänd. Minimalt slitage.
Höjd ca 19 cm
Bredd 25 cm
Djup 6 cm.