MULBERRY, "Mini Trout", väska.

4110450. MULBERRY, "Mini Trout", väska.

Mulberry, väska, "Mini Trout", i Scotchgrain material med reglerbar axelrem och detaljer i läder. Tillhörande dustbag. Stämplad med nummer 050690.

Höjd ca 19 cm
Bredd 25 cm
Djup 6 cm.

Nästintill oanvänd. Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm
Bredd 25 cm
Djup 6 cm.

Antal besök: 687