DAMKLÄDER, ca 34 delar, bland annat Annie Marcel, Leana samt Laurence Cob.

410998. DAMKLÄDER, ca 34 delar, bland annat Annie Marcel, Leana samt Laurence Cob.

Bla kjolar, kavajer, byxor och toppar
Varierande material och storlekar.

Slitage, smärre skador, enstaka fläckar, delar saknas, delvis möjligen omsytt/hemmasytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 061