MYNTSAMLING, 34 delar. Silvermynt samt myntkassetter.

410991. MYNTSAMLING, 34 delar. Silvermynt samt myntkassetter.

1 rubel 1899
1 dollar 1900
2 st. Commemorative crown Sir Winston churchill 1874-1965
5 dollar 1976 Montreal, Kanada
1 dollar 1902
10 2 kr 1950-tal
14 myntkassetter Swedish coins 1979-83, 1985, 1998, 2001, 2002 samt Euro poket.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 rubel 1899
1 dollar 1900
1 dollar 1902
10 2 kr 1950-tal

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 030