BJÄLLERKRANSAR, 2 st. Läder och metall, 1900-talets första hälft.

410977. BJÄLLERKRANSAR, 2 st. Läder och metall, 1900-talets första hälft.

Den stora med 22 och den lilla med 24 bjällror.'
Längd liten 127 cm
Längd stor 150 cm.

Bruksslitage samt rost, ena bjällran trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd liten 127 cm
Längd stor 150 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 343