FLASKA, glas, 1800/1900-tal.

FLASKA, glas, 1800/1900-tal.
410970. FLASKA, glas, 1800/1900-tal.

Med Gustaf III monogram. Höjd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 469