CYKEL, smide, "Flower and plants", 1900-tal.

410949. CYKEL, smide, "Flower and plants", 1900-tal.

Försäljningsvagn på cykel med skylten Flowers and plants
Längd 66, höjd 50 cm.

Däcken med skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66, höjd 50 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 000