KAKBURK samt KAKFORMAR, plåt, omkring 1900-talets mitt.

410927. KAKBURK samt KAKFORMAR, plåt, omkring 1900-talets mitt.

Kakburk med 3 våningar, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 917