HÄNGVITRINSKÅP, 2 st.

HÄNGVITRINSKÅP, 2 st.
4109115. HÄNGVITRINSKÅP, 2 st.

Furufanerade väggvitrinskåp. Flyttbara hyllplan.
Bredd 80 cm, djup 28 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 572