GOLVUR, mora, drickamålat, 1800-talet.

410848. GOLVUR, mora, drickamålat, 1800-talet.

Höjd 188 cm.

Slitage, sprickor samt skador. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm.

Antal besök: 1 216