HARALD ÖMAN. Akvarell, signerad och daterad -41.

410844. HARALD ÖMAN. Akvarell, signerad och daterad -41.

Ca. 29x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 29x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 178