VASER och SKÅLAR, 4 delar, stengods och porslin, Kina, 1900-tal.

410834. VASER och SKÅLAR, 4 delar, stengods och porslin, Kina, 1900-tal.

höjd 4,5 - 15 cm.

1 skål med kraftiga lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 4,5 - 15 cm.

Antal besök: 992