RÖKBORD, mässing och trä, 1900-tal.

4108334. RÖKBORD, mässing och trä, 1900-tal.

Rökbord med löstagbar skiva i mässing, diameter 40,5, höjd 58 cm, benställningen fällbar.

Ytslitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 142