CHRISTOPH KAY. Runda manschettknappar med karneol. Art Deco, signerad.

410807. CHRISTOPH KAY. Runda manschettknappar med karneol. Art Deco, signerad.

Christoph Kay (1869/04/24 Bremen - 1943); Legering silver 800, ädelsten karneol, stämplad och undertecknad. diam. ca 1,8 cm.

åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersspår.

HannoVerum
Antal besök: 1 577