STIG SASEN. Gouache.

STIG SASEN. Gouache.
4108029. STIG SASEN. Gouache.

Kustlandskap. Signerad. 27x34 cm
Totalmått 40x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4108029. STIG SASEN. Gouache.

Totalmått 40x45 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 151