GRÄDDKANNA och POKAL, silver, 1800-tal, vikt ca 210 gram.

410757. GRÄDDKANNA och POKAL, silver, 1800-tal, vikt ca 210 gram.

höjd 14 - 16,5 cm, otydliga mästarstämplar.

skadad och lagad samt gravyr på pokalen, gräddkanna något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 652