KARL ABEL. Olja på pannå.

KARL ABEL. Olja på pannå.
410736. KARL ABEL. Olja på pannå.

Vinterlandskap. Signerad. 22x30 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 814